2:22 (2017)

(+9)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Herkese merhaba, Film önerilerine gerilim filmi ile devam ediyoruz.

Vizyona yeni girmiş olan gerilim filmi 2:22’nin yönetmen koltuğunda Paul Currie oturuyor, filmin oyuncu kadrosunda Teresa Palmer, Michiel Huisman, Sam Reid ve Maeve Dermody yer alıyor. Başlarda kafa karıştırıcı bir şekilde ilerlese de daha sonra olayları çözmeye başlıyorsunuz. Dikkatlice izlenmesi gereken bir film konudan kopmamak gerekiyor. Filmi izlerken bana Triangle – Şeytan Üçgeni filmini hatırlattı, benzer bir kısır döngüye sahip. Sıkılmadan izleyeceğiniz, ilgi çekici bir konuya sahip bir film izlemenizi tavsiye ederim.

2:22 filminin konusundan kısaca bahsetmek istiyorum, Hava alanında uçakların iniş ve kalkış trafiğinden sorumlu Dylan (Michiel Huisman) bir gün çalıştığı sırada tam saat 2:22’de tuhaf bir an yaşar ve donup kalır, kendine geldiğinde ise iki uçağın neredeyse çarpışacağını görür. Fakat korkulan olmaz uçaklar kıy payı kazadan kurtulur, olayın sorumlusu olarak Dylan açığa alınır.

Dylan bu tuhaf olaydan sonra sürekli aynı olayları yaşadığını ve her günün tamamen aynı şekilde tekerrür ettiğini fark eder. Dylan her gün saat 2:22’de olayların cereyan ettiğinin farkına vardıktan sonra bu gizemi çözüp normal hayatına dönebilmek için her yolu deneyecektir.

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: Bakıcı - Inconceivable (2017)

Yorumlar

  1. Anonim

    Cevapla

  2. Anonim

    Cevapla

  3. Anonim

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Themes