American Made – Barry Seal: Kaçakçı (2017)

Barry Seal: Kaçakçı Filminin Özeti:

Film Medellín Carteli için bir uyuşturucu kaçakçısı olan TWA pilotu Adler Berriman “Barry” Seal’in gerçek hikayesini esin kaynağı olarak alıyor.

Barry Seal, seçkin havacılık kariyerinin çoğunu TWA havayolları için pilot olarak geçirdi. Ama işler Barry için bayağılaştı. Sıklıkla bir adam dışarı çıkıp küçük bir maceraya çıkmalı?

Barry gibi normal, orta yaşlı, saygın bir aile adamı ne yapar? Tabii ki kendisi CIA tarafından işe alınıyor! İşi basit başlar. Bir jet uçup, Amerika Birleşik Devletleri’nin Orta Amerika’da meydana gelen ayaklanmalar hakkında bilgi toplayabilmek için Kolombiya’nın havadan keşif resimlerini çekin.

Bununla birlikte, Barry geldiğinde, uyuşturucu efendisi Pablo Escobar, Louisiana’ya 200 libre esrar taşımak için elinden gelen bedeli ödemeyi teklif ediyor. Tabii ki, Barry kabul eder ve Barry yasadışı uyuşturucu kaçırmaya karar verir yeni yaşam biçimini.

Tabii ki, orada durmaz. Para Barry gibi bir adama neler yapar. Kendisine bakması gereken bir ailesi ve 3 çocuğu var. Dolayısıyla Barry genişler-çalışanların işe alınması ve dağıtım şirketinin geliştirilmesi.

CIA, Barry’nin Nikaragua’daki Contra isyancılarına kaçak Rus AK-47’ler taşımaya başlamasını istiyor.
Artı, casusluk yapan, uyuşturucu ve silah taşıyan, yasadışı olarak Nikaragua asilerini silah satan bir adam için muhtemelen ne ters gidebilir?


Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017
Yapım: ABD-2017
Tür: Aksiyon, Biyografi, Komedi
Süre: 115 Dk
Yönetmen: Doug Liman
Başrol Oyuncuları: Tom Cruise, Jayma Mays, Domhnall Gleeson
Senaryosu: Gary Spinelli,
Puan: 7.2

Barry Seal: Kaçakçı Filmi Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.