Animatrix: Osiris’in Son Uçuşu

Animatrix: Osiris’in Son Uçuşu Filminin Özet ve Detayları:

 

Dünyanın en saygın anime yönetmenlerinden CG-animasyon ve Japon anime’nin vizyonik birleşimi olan “The Animatrix” e hoş geldiniz. “Matrix” in öncesini yaşayın ve insanlığın son kentleri hakkında bilgi edinin.

The Animatrix The Matrix dünyasında belirlenen dokuz kısa animasyon film koleksiyonudur .
Koleksiyon 90 dakika sürüyor ve her film sadece 9-10 dakika ve farklı anlatım tarzlarıyla her yönetmen, kendi kişisel dokunuşlarını ve Matrix hakkındaki kendi fikirlerini ekrana getiriyor.

Animatrix, fütüristik dünyayı anlatan ve insanlarla robotlar arasındaki kavga üzerine odaklanan kısa animasyon filmleridir.
Her bölüm, Wachowski kardeşlerin MATRIX dünyasında yeni bir hikaye anlatıyor. Hikayelerden dördüncüsü kendisi Larry ve Andy tarafından yazılmış ve iki hikaye doğrudan THE MATRIX RELOADED ile ilgili arka plan bilgisi olarak hizmet ediyor.

Şimdi bir yetişkin iseniz, bunu görün. Fakat eğer çocuksanız, 16’ya kadar bekleyin, çünkü bölümlerden bazıları acımasızca ve kanlıdır.

The Matrix’i görmemiş olanlara göre, bu film biraz anlaşılır ve anlaşılması zor görünebilir, bu yüzden bunu Animatrix’i izlemeden önce izlemeye dikkat edin.

İMDB:7,4/10


Vizyon Tarihi: 2003
Süre: 100 Dakika
Yönetmen: Yoshiaki Kawajiri
Başrol Oyuncuları: Clayton Watson, Pamela Adlon, Terrence “T.C.” Carson
Tür: Animasyon , Bilimkurgu,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

The Animatrix (2003) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.