Baby Driver – Tam Gaz (2017)

Tam Gaz Filminin Özet ve Detayları:

“BABY, Bebeğim” (Ansel Elgort), sorulduğunda insanlara verdiği isim budur, o yetenekli bir sürücüdür, ancak bunu yapabilmek için müziğe ihtiyacı var. Çocukken geçirdiği bir araba kazasından sonra kulak çınlamasıyla baş edebilmesi için, uyanık saatlerinin büyük çoğunluğunu çığlığı bastırmak için kulaklıklardan müziğe ihtiyacı vardır.

Duygusal olarak zayıf bir genç olan BABY hayattaki hataları, gizemli suç patronu Doc (Kevin Spacey) için çalışmak zorunda bırakıyor.

Bu noktadan itibaren, banka soygunları sonra müzik ile ritim hareketleri, son yıların en iyi araba kovalamaca sahneleri Pop ya da rock şarkıları eşliğinde sayılamayacak kadar çok aksiyon içerir.

Şimdi Bebek, Doc için çalışan bir şofördür ve o, her soygun için her zaman mükemmel şarkıyı seçtiği için durdurulamayacağını ve yaptığı işte çok iyi olduğunu gösterir. Sadece bir iş daha çeteden çıkmasını sağlayacak o zaman istediği gerçek bir iş bulabilir ve babası olan Joseph (CJ Jones ) ile huzur içinde hayat sürebilir ve sevdiği kız garson Debora ( Lily James ) ile çıkabilir.

Ancak uçuk Buddy (Jon Hamm), Bats (Jamie Foxx) ve Darling (Eiza González) gibi suç ortakları neredeyse BABY’nin umutlarını her geçen gün daha da küçülmektedir.

Sevgisi ve özgürlüğünü tehdit ettiğinde müziğini seçmeli ve kendi planını uygulamalıdır.

Vizyon Tarihi: 28 Haziran 2017
Yapım: UK | USA
Tür: Aksiyon, Suç, Müzik
Süre: 112 Dakika
Yönetmen: Edgar Wright
Başrol Oyuncuları: Kevin Spacey,Jamie Foxx,Ansel Elgort, Jon Bernthal, Jon Hamm
Senaryosu: Edgar Wright
Puan: 7,7

Tam Gaz Filmi Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.