Bakıcı – Inconceivable (2017)

(+17)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Herkese merhaba, son zamanlarda peş peşe aksiyon film önerileri yaptığımı fark ettim, bu sefer sinemada yeni izlediğim ve hoşuma giden dram ve gerilim filmi “Bakıcı – Inconceivable (2017)” ile karşınızdayım :)

Filmin baş rollerinde Gina Gershon, Nicky Whelan karşımıza çıkıyor, ikisinin oyunculuğunu da bu filmde çok beğendim ayrıca filmde Nicolas Cage’de Gina Gershon’un eşi rolünde oynuyor fakat filmde çok az bir röle sahip film daha çok iki bayan arasında geçiyor. Farklı bir konusu vardı filmin benim hoşuma gitti filmin ilk bölümü biraz yavaş ilerliyor ama sonlara doğru tempoyu yakalamayı başarıyor ve finali çok hoşuma gitti fakat şaşırtmadı beni öyle bir sonu tahmin etmiştim. Çok yüksek beklentilere girmeden izlemekten keyif alacağınız bir film tavsiye ederim.

Bakıcı filminin konusundan kısaca bahsetmek istiyorum, Angela (Gina Gershon) oturdukları mahalleye yeni taşınan Katie (Nicky Whelan) ile kısa zamanda yakın bir dostluk kurup iyi anlaşmaya başlıyor. Fakat Katie’nin bir işe ve paraya ihtiyacı olduğu için onu küçük kızına bakıcılık yapması için işe alıyor, hatta sahip olmayı planladıkları ikinci çocukları için de taşıyıcı anne olması için Katie ile bir anlaşma yapıyorlar. Katie başlarda herkese kendini masum ve iyi biri olarak tanıtsa bile zamanla gerçek yüzünü Angela fark etmeye başlayacak onun ailesi için büyük bir tehdit oluşturduğunu ispatlamaya çalışacaktır.

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Themes