Cast Away – Yeni Hayat (2000)

Yeni Hayat Filminin Özet ve Detayları:

Drama: Bir uçak kazasında yalnız kalanlar, keşfedilmemiş, tropikal bir adada yalnız kalmanın fiziksel ve zihinsel sıkıntılarından nasıl kurtulacağınızı anlamalıdır.

Noel arifesinde onunla birlikte olmak için Kelly Frears’da (HELEN HUNT) zamanında geri dönmesine rağmen, Chuck Noland (TOM HANKS) başka bir iş için ayrılması gereken bir safha alır. Chuck, kendisine bir nişan yüzüğü olduğu varsayılan şeyi verdikten sonra hemen döneceğini söyleyerek, takıntılı FedEx sistem mühendisi  bir sorunu düzeltmek için Malezya’ya giderken, uçak kazasında hızlı tempolu yaşamının dışında kaldı,

Kötü bir fırtınayla karşılaşan FedEx uçağı Chuck’ın tek kurtulan olmasıyla birlikte düşüyor. Bir tropik adanın kıyılarına doğru yuvarlanan Chuck, hayatta olmaktan mutluluk duyar, ancak yakında kendisini çevreleyen su ile hayatta kalmasına yardımcı olmak için medeniyet kalıntılarından sadece birkaçı ile ıssız bir adada yalnız olduğunu bulur.

Bununla birlikte, sadece barınak inşa etmeyi, yiyecek avı, ateş yakmak ve günün her tarafından, ay sonrasında ve yıllar sonra onun üzerine inen yaygın yalnızlıktan kurtulmayı öğrenir.

İMDB: 7,8/10


Vizyon Tarihi: 23 Şubat 2001
Süre: 2s 23dk
Yönetmen: Robert Zemeckis
Başrol Oyuncuları: Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy
Tür: Macera, Dram,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Yeni Hayat Filmi Fragmanı

Yorumlar

  1. Lukasz

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.