2 Fast 2 Furious – Daha Hızlı Daha Öfkeli (2003)

Daha Hızlı Daha Öfkeli Filminin Özet ve Detayları:

Harika arabalar, güzel kadınlar, yarışlar, büyük bahisler ve heyecan… Bunlar kimi yerinden sıçratmaya yetmez ki? Siz de özellikle benim gibi arabalara meraklı biriyseniz emin olun ki Daha Hızlı Daha Öfkeli izlediğiniz her dakikanın hakkını verecek kadar iyi bir aksiyon filmi.

Serinin ilk filmini izlemiş olanlar için zaten anlatmaya bile gerek yok ama eğer Hızlı ve Öfkeli filmi izlememişseniz de bu film kendi başına bir şaheser olarak izlenmeyi bekliyor. Her anından çok yüksek bir macerayı iliklerinize kadar hissettiren Daha Hızlı Daha Öfkeli sadece araba tutkunlarına hitap etmekle kalmıyor aynı zamanda ailenizle de gönül rahatlığı ile izleyerek keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.

Filmin konusuna gelecek olursak aslına bakılırsa durmadan araba gürültüsünden pek farkına varamayabilirsiniz ama bu işlere tövbe edip emekliye ayrılmış bulunan Brian O’Connor drift yarışlarına olan tutkusuna engel olamaz ve hem sokak yarışları ortamına hem de bununla birlikte yasadışı bir çok olayın döndüğü bu yeraltı dünyasına geri döner. Bu alandaki uzmanlığı ve tecrübesi sayesinde kısa zamanda büyük başarılar elde etmesine rağmen karşısında hiç beklemediği genç bir rakip bulur.

Bir yandan sokak yarışlarında bütün tehlikeleri göze alarak yarışmaya devam ederken bir yandan da azılı yeraltı dünyasından düşmanlarından kaçmaya çalışan Brian O’Connor kendisini aksiyonun bir an bile kesilmediği macera dolu bir hayatın içinde bulur.

Aksiyon filmlerini seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken Daha Hızlı Daha Öfkeli kendisine ayırdığınız vakit için sizi asla pişman etmeyecektir. Son bir not olarak film çekimi sırasında bir çok aracın gerçekten patlatıldığını ve bunların maketlerle değil gerçek arabalar ile çekildiğini belirtmeden geçmeyelim. Film bu özelliği ile akıl almaz bi görsel şölen sunuyor.

 


Vizyon Tarihi: 18 Temmuz 2003
Süre: 1s 45dk
Yönetmen: John Singleton
Başrol Oyuncuları: Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes
Tür: Aksiyon, Macera,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Daha Hızlı Daha Öfkeli Filmin Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.