Draft Day (2014)

Kevin Costner’ ın başrolünde oynadığı Draft Day konu olarak Amerikan Futbol liginde Cleveland Browns takımının genel menejerinin draft gününde yaşadıklarını anlatıyor. Filmi gece yarısı açmama ve konu olarak Amerikan futboluna çok hakim biri olmamama rağmen draft anı başladığında filmin heyecanına inanılmaz kaptırmıştım ve gözümü kırpmadan izlemiştim. Filmle ilgili söyleyebileceğim tek kötü şeyde başlarının biraz tutuk başlaması eğer ki sabrederseniz sizin de seveceğiniz bir film olacağını düşünüyorum.

Draft Day spor türünde bir film olmasına rağmen bu sektörün perde arkasına ışık tutan bir film olmuş. Hareketli spor sahneleri yerine komplo ve kurgunun ön planda olduğu, oyunculuğun önem kazandığı ve diyalog üzerine bir film.

Yönetmenliğini Ivan Reitman’ ın yaptığı ve başrollerinde Kevin Costner, Jennifer Gardner, Ellen Burstyn, Terry Crews ve Tom Welling’ in yaptığı bu filmi izleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler diliyorum.

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: Natural Born Killers - Katil Doğanlar (1994)

Tweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Doğrulama * Zaman sınırı bitti. Lütfen yenileyin.