Efsane Adam (2005)

Efsane Adam Filminin Özet ve Detayları:

2005 Anthony Hopkins’in The World’s Fastest Indian filmi filmi büyük bir başarıydı, ancak dayandığı hikaye daha da şaşırtıcıydı.

Mühendisliği Kendi kendine öğreten Yeni Zelandalı Burt Munro, 46 ​​yıldır bir Hint İzci motoru geliştirdi ve 183.58mph’lik yeni dünya rekoru kırmak için Amerika’daki Bonneville Tuz Lokantası’na gitmeye karar verir.

Yol boyunca, kullanılmış arabaları onarır, düzgün görünümlü bir kadınla arkadaş olur, iki farklı kadınla yatar ve geceyi ilerlemiş Prostat sorunlarına halka karşı bir çare bulan yerli Amerikalı bir adamla geçirir.

Munro 1962’de Bonneville’e seyahat etmeden önce yerinde Yeni Zelanda’da altı hız rekoru kırdı ve 178.95mph’lik yeni bir 883cc sınıf rekoru kırdı. Beş yıl sonra – ve Scout şimdi 1000cc’ye kadar sıkıldı – Munro, 1000cc sınıfında 183.58mph’de yeni bir dünya rekoru kırdı.

Bu, şimdiye kadar marque tarafından kaydedilen en hızlı hız. O sırada Munro 68 yaşındaydı. Anthony Hopkins, Burt Munro olarak yıldızlaşır vr gençliğinin hayallerinin solmasına asla izin vermeyen bir adamdır.

Vizyon Tarihi: 12 Mayıs 2006 (Türkiye)
Yapım: ABD, Yeni Zelanda , İsviçre , Japonya
Tür: Biyografi, Drama, Spor, Komedi, Macera
Süre: 127 Dakika
Yönetmen: Roger Donaldson
Başrol Oyuncuları: Anthony Hopkins, Diane Ladd, Iain Rea
Senaryosu: Roger Donaldson
Puan: 7,8

Efsane Adam Film Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.