——————————————————————————————————————————————————————

elofyElofy

İstanbul’da bir sinefil, blogger, lojitisyen ve en önemlisi de hayvan hakları savunucusu. Aslen İzmirli’dir; ama İstanbul aşığı… Moda tutkunudur, çok gezer, çok izler, gezdiğini, gördüğünü, izlediğini anlatmaya bayılır. Film izlemek, onun için Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre birincil ihtiyaçlar altında ilk basamakta gelir.

blogger-hakkindainstagram-hakkindatwitter-hakkindapinterest-hakkinda

 

 

 

 

beray BakırBeray

Aslen Denizlili, İstanbul’da yaşıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisi öğrencisi. Gezerek öğrenmeyi seven biri, spontane bir yaşam biçimi var, kafasına esenin peşinde… Film izlemek büyük bir hobisi. Hatta tam bir film canavarı denilebilir; ama seçicidir. Güzel bir filme mi denk geldi? Hemen başkalarıyla paylaşmak ister.

facebook-hakkindainstagram-hakkinda

 

 

 

 

aykut hakkindaAykut

İstanbul Üniversitesi’nden mezun taze fizyoterapist. Bilginin gücüne inanır ve belgesel izlemeye bayılır. En büyük hayali dünyayı gezerek tanımak. İzlediklerinden çok etkilenir, üzerine uzunca süre kafa yorar. Şu sıralar kafayı uzaya takmış durumda. Evrenin sırlarını çözmeye çalışıyor. Ayrıca zor beğenir, beğenmediği hiçbir şeyi önermez.

facebook-hakkindainstagram-hakkinda

 

 

 

 

Ahmet CANERCaner

Okul öncesi, yani bildiğiniz ana okulu mezunu… Ama kendini bildi bileli internet dünyasında. Özel bir şirkette Seo uzmanlığı, birkaç firmaya da sosyal medya danışmanlığı yapmakta. Türkçe takıntısı var, yazım ve noktalamalara fena dikkat eder. Resmi görünür; ama biraz duygusal, biraz esprili, biraz romantik, biraz sakin, ortaya karışık bir menü gibidir. Ha bir de film izler, nadir önerir.

facebook-hakkindalinkedin-hakkindatwitter-hakkinda

 

 

 

 

YellowTiger

sarikaplan

Bilişim bölümü öğrencisiyim. Grafik, video düzenlemeyi seven sosyal biriyimdir. Bu aralar sosyal medya danışmanlığı ile ilgilenmekteyim. yeni tür projelere katılan yeniliklere açık birisiyim. Sitemizde elimden geldiğince sizin hoşunuza gidebilecek içerikler eklemeye çalışacağım. Bu arada bilim kurgu filmleri ilgi alanımdır.

facebook-hakkindatwitter-hakkinda