Evdeki Düşman – Orphan (2009)

(+47)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

“Evdeki Düşman”ın gerilim film önerileri arasında kesinlikle olması gerektiğini düşünüyorum. Son zamanlarda izlediğim en iyi gerilim filmiydi diyebilirim. Evdeki Düşman filmi, konusunun özgün olması ve gerilimin her saniye artması ile kendini izlettirmeyi başarıyor. Sürükleyici, gerilim dolu ve şaşırtıcı sonu olan bu filmi kaçırmamalısınız.

Evdeki Düşman filminin konusu ise şöyle; Mutlu bir evlilikleri olan Kate ve John çiftinin bir kız ve bir erkek çocukları vardır. Aynı zamanda Kate 3. bir çocuklarına hamiledir. Fakat trajik bir şekilde bebeklerinin ölümüyle çok büyük bir üzüntü yaşarlar. Bu kötü bu olayı atlatabilmek için bir süre sonra evlerinden çok da uzakta olmayan bir yetimhaneye evlat edinmek için giderler.

Yetimhanede Esther isminde kız çocuğuyla tanışırlar. Esther, onlara sıcakkanlı ve samimi davranışlarıyla kendini sevdirmeyi başarır. Onunla çok iyi anlaşan çiftimiz, evlat edinmek için gerekli olan işlemleri tamamlayıp Esther’i evlat edinir ve yetimhaneden alıp evlerine giderler. Esther, aslında dışarıdan görüldüğü gibi biri değildir ve Kate’in bunu anlaması çok da uzun sürmeyecektir. Ancak Esther’in diğer yüzünü John’a ispatlamak hiç de kolay olmayacaktır.

2009 – Kanada yapımı olan ve başrollerini Vera Farmiga,  Isabelle Fuhrman ve Peter Sarsgaard’ın oynadığı filmin yapımcıları Leonardo DiCaprio  ve  Susan Downey.

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: Get Out - Kapan (2017)

Yorumlar

  1. Esraaa

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Themes