Ferdinand (2017)

Ferdinand Filminin Özeti:

Ebeveynler, Ferdinand’ın Munro Leaf’ın klasik çocuk kitaplarına dayanan hareketli bir film olduğunu bilmeliler.saldırıya ve kavgaya çiçek ve dostluk tercih eden bir boğa hakkında.

FERDINAND (John Cena ), İspanyol boğa güreşi halkasında matadorlarla yarışmak üzere yetiştirilen bir dövüş boğası olarak doğdu. Ancak zorlu Valiente (Bobby Cannavale) de dahil olmak üzere çiftlikte bulunan birçok eğitim ve mücadeleye yerine çiçek ve dostluğu tercih ediyor.

Boğayla savaşmanın gerçek kaderini keşfedince, özgürlük için umutsuz bir şans bulur ve Juan ( Juanes ) ve onun çiçek çiftliğinde mutlu bir ev bulur kızı, Nina . Hayat, çiftlikte, Ferdinand’ın tehlikeli bir canavar ile karıştırıldığı ve bir matador savaşına zorlanan Kader gününe kadar güzeldi. Hiç kimseye zarar vermeden kaçabilecek mi?

Film, şiddetsizlik, Ferdinand’ın ilkelerine saygı ve birbirinden çok farklı olan canlılar arasında gelişebilecek dostluklar hakkında güçlü mesajlar içeriyor. Ferdinand, mizah ve iyilik de dahil olmak üzere şiddet ve çatışmalardan kaçınmak için akıllıca yollar buluyor.


Vizyon Tarihi: 22 Aralık 2017
Yapım: ABD-2017
Tür: Animasyon, Aile,
Süre: 108 Dk
Yönetmen: Carlos Saldanha
Başrol Oyuncuları: , ,
Senaryosu: ,
Puan: 8.4

Ferdinand Film Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.