Mission: Impossible III – Görevimiz Tehlike 3 (2006)

Görevimiz Tehlike 3 Filminin Özet ve Detayları:

Klasik TV dizisinin büyük ekranda uyarlanmasındaki üçüncü Film olan Görevimiz Tehlike III JJ Abrams’ın yönetmenliği Tom Cruise, Philip Seymour Hoffman, Ving Rhames ve Michelle Monaghan ile oynuyor.

Ethan Hunt (Tom Cruise) IMF (İmkânsız Görev Gücü) aracı olarak aktif görev dışı. Julie Meade (Michelle Monaghan) ile evlendi ve şimdi sadece bir eğitmen olarak görev yapıyor. Şimdi saha çalışmasından emekli olan Ethan Hunt IMF eğitim ajanlarında çalışmaya devam ediyor. Öğrencilerinden biri kaybolduğunda, Hunt’ın danışmanı John Musgrave (Billy Crudup), Hunt ile Lindsey Farris’i (Keri Russell) kurtarmak için bir ekip kurmak için görüşür.

Kurtarma üzerine Farris öldüğünde, Hunt intikam için Vatikandaki bir resepsiyonda en ağır güvenlik önlemleri olmasına rağmen Davian!ı yakalamayı başarır.Fakat IMF bir köstebek var gibi görünüyor ve Davian muhteşem bir operasyonla ile kaçar.

Ancak hepsi bu kadar değil Davian’da Julia’yı kaçırır ve Hunt’ı 48 saat içinde Şangay!daki yüksek güvenlikli bir araştırma kompleksinden istediği parçayı getirmezse öldürmekle tehdit eder.

İMDB: 6,9/10


Vizyon Tarihi: 5 Mayıs 2006
Süre: 2s 6dk
Yönetmen: J.J. Abrams
Başrol Oyuncuları: Tom Cruise, Ving Rhames, Philip Seymour Hoffman
Tür: Aksiyon, Casusluk,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Görevimiz Tehlike 3 Filmi Fragman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.