Ice Age: Dawn of the Dinosaurs – Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı (2009)

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı Filminin Özet ve Detayları:

Buz Devri: Dinozorların Şafağı, Buz Devri serisindeki üçüncü filmdir. Blue Sky Studios tarafından üretildi ve 20. Yüzyıl Fox tarafından yayınlandı. Bu bir macera komedi-draması.

Dijital 3D’de piyasaya çıkan ilk Ice Age filmi ve Şimdiye kadar Buz Devri serisinin en popüler filmi.

Eleştirmenlerden gelen karışık eleştirilere rağmen film genel olarak sıcak karşılandı. Film ayrıca 90 milyon dolarlık bütçeye karşı 886 milyon dolar ciroya ulaşarak büyük bir gişe rekoru kırdı.

Buz Devri olaylarından sonra: Meltdown , Manny ve arkadaşları için hayat değişmeye başladı : Scrat , Scratte adında bir kadın sincapta olası bir romantizm bulmaya çalışırken hala sevdiği meşe palamudu tutmaya çalışıyor .

Manny ve yeni karısı Ellie , Manny’yi bebeği geldiğinde her şeyin mükemmel olmasını sağlamaya hazır bir bebek bekliyorlar. Diego bir ev kedisi gibi davranmaktan bıkmış ve kendisini fazla rahat bıraktığı hissine kapılır ve sonunda sürüyü terk eder.

Sid kendine ait bir aile arzusuyla kavrulur ve buzun altında bulduğu üç yumurtayı lıyor. Üçlüler, anlaşılabilir derecede öfkeli bir anneye sahip olan bebek T-rexes olarak ortaya çıkıyor.

Çetenin, kendi buzlu yüzeyinin hemen altında gelişen yeraltı dinozor dünyasında Sid’i kurtarmak için bir araya gelmesi gerekir.

İMDB: 7,0/10


Vizyon Tarihi: 1 Temmuz 2009
Süre: 1s 40dk
Yönetmen: Carlos Saldanha
Başrol Oyuncuları: Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary
Tür: Animasyon , Macera,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı Filmi Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.