Insurgent – Kuralsız (2015)

Kuralsız Filminin Özet ve Detayları:

INSURGENT, fütüristik bir Şikago’nun kalıntılarında müttefikler ve cevaplar Tris (Woodley) ve Four (James) şimdi kaçak olan Erudite elitinin lideri Jeanine (Winslet) tarafından avlanan kaçaklar.

Hikaye, önceki filmin bitiminden hemen sonra gerçekleşir. Tris ve Tobias, Jeanine Matthews’un şu anda şehri kontrol altında tutması ve onlara suçlu olarak baktıkları için saklanıyor. Barışçı hizip Amity ile barınak ararlar. Dauntless’ın en kötülerinden ayrılmaya başladıktan kısa süre sonra ayrılırlar.

Jeanine, kentin kurucularından bir mesaj taşıyan, gizemli bir kutu buldu. Farklılaşmayan felsefesini ispatlayacağını düşünüyor ancak ironik olarak yalnızca bir farklı alan onu açabiliyor. Her ne kadar farklılıklar aynı değilse de, yalnızca tüm gruplardan mükemmel özelliklere sahip bir kişi kutunun yaptığı sanal testlerden geçebilir.

Zamana karşı yarışan Tris’in ailesinin hayatlarını korumak için feda ettikleri şeyleri ve Erudite liderlerinin onları durdurmak için neden ne yapacaklarını öğrenmeleri gerekiyor.

İMDB: 6,3/10


Vizyon Tarihi: 20 Mart 2015
Süre: 1s 59dk
Yönetmen: Robert Schwentke
Başrol Oyuncuları: Shailene Woodley, Theo James, Octavia Spencer
Tür: Bilimkurgu, Aksiyon,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Kuralsız Filmi Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.