John Wick 2 (2017)

JOHN WICK 2 (2017)

 

 

Seri iki filmden oluşuyor, eğer ilk yazıyı okumadıysanız buraya tıklayarak ilk filmin öneri yazısını okuyabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ediyorum. İlk filmi izledikten sonra hiç ara vermeden ikinci filme geçeceğinize ben eminim zaten. Yönetmen koltuğunda bu sefer sadece Chad Stahelski oturuyor. Filmin aksiyonunda zerre bir azalma yok. Hatta serinin ilk filminin IMDB puanı 7.3iken ikinci film 7.6 puan aldı.

Konuya gelecek olursak; John Wick köpeğinin intikamını almış ve geriye sadece arabasını geri almak kalmıştır. John Wick’in ismini duyanlar direk önünü iliklediği için arabasını almak da pek zor olmadı. Her şey buraya kadar güzel ama şöyle bir şey var; John Wick emekli olduğunda bir anlaşma yapmış ve mühür oluşturmuştur. Anlaşma gereği John Wick bir daha bu karanlık dünyaya dönmemelidir. Tabi John, intikamını almak için bir kere bu dünyaya girdi ve artık bu mührü verdiği kişinin dediğini yapmak zorundadır, bunu ilkte yapmayı reddeden John, ilerleyen süreçte mecbur kalarak yapmaya başlamıştır.  Olaylar bundan sonra beklenmedik boyutta gelişmeye başlar ve izleyici şaşırtan şeyler gelişir. Bunları da siz izlerken keşfedin derim ben size. 🙂

Aksiyon… Benim izlediğim filmlerde en gerçekçi dövüş ve aksiyon sahneleri bu filmdeydi. Film çıkmadan aylar önce Keanu Reeves silah ile çalışmalar yaptığı bir videoyu internete yüklemişti ve ben hayran kalmıştım. Bir role böyle azimle hazırlanıldığına ilk defa şahit oldum. Fragmanı izleyin ve sonra direk filmi açın. İyi Seyirler..

 

Film hakkındaki yorumlarınızı yazmayı unutmayın. Sizin fikirleriniz diğerlerinin filmi izlemesini veya izlememesini sağlayabilir.

 

John Wick 2 (2017) Filmin Fragmanı

Yorumlar

  1. Selman

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.