Kardeşim Benim (2016)

Herkese merhaba! Bu sefer başrollerinde Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in  yer aldığı Kardeşim Benim isimli film ile karşınızdayım. Filmin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenmiş, senaryosunu ise Zafer Külünk yazmıştır. Filmin yapımcılığını ise Timur Savcı, Cemal Okan ve Burak Özçivit üstlenmiştir.

Konusuna gelecek olursak; Sakin bir hayat süren Hakan, (Burak Özçivit) müzik yapmayı çok seven ünlü bir sanatçıdır. Magazinden uzak bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Ama yinede kardeşi Ozan (Murat Boz) ile olan küslükleri magazinin ilgisini çeker. Ozan ise 28 yaşında ünlü bir popçudur. Abisinin aksine neşeli, esprili ve sosyal biridir. Küçük yaşta annelerini kaybeden bu iki kardeşe yıllarca babaları Erkan (Ahmet Gülhan) bakmıştır. Erkan düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sağlamaktadır. İki kardeşin babalarının ölmesi ise onları yıllar sonra yeniden bir araya getiren şey olacaktır.

Evet arkadaşlar filmin konusu yukarıda anlattığım gibidir. Ben filmi çok sevdim. Sizde hiç tereddüt etmeden filmi açıp hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu film Murat Boz’un şarkıcılık kadar oyunculukda da ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

IMDb: 6.2

İYİ SEYİRLER…

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: Cry Wolf - E-Katil (2005)

Tweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Yorumlar

 1. mehmet

  Cevapla

 2. Ahmet Ceylam

  Cevapla

  • aslem

   Cevapla

 3. Sunay

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.