La La Land – Aşıklar Şehri (2016)

Aşıklar Şehri Filminin Özet ve Detayları:

Bir barista şöhret için hayaller kurar. Birde bar müzisyeni, kendi müziğini yapabilmeyi hayal ediyor. Los Angeles, yükselen bu umutlara ve rüyalara hayal kırıklığına ya da gerçekleşmesine ev sahipliği yapar. Ve bu iki sonuç arasındaki fark, çok incedir.

Mia (Emma Stone), eski film yıldızlarının büyüsüne derinlemesine yakalanan hevesli bir oyuncu ve oyun yazarı (elbette, seçmeler dışında bir kafede çalışır). Seçmeler çoktur, ancak geri aramalar az sayıdadır.

Bu arada Sebastian, (Ryan Gosling) virtüoz bir caz piyanistidir. Ancak şöhreti istemiyor. Onun rüyası? LA’daki ünlü bir caz kulübünü eski ihtişamına geri getirmek. Ancak, kimse artık caz dinlemiyor.

Bir dizi şans karşılaşmaları neşeli bir romantizme yol açar her ikisinin de hayallerini sürdürmeye çalıştığı için test edilecek bir sevgi. Karakterler ve kariyerleri arasındaki aşk hikayesidir. Onların kariyerlerinde başarılı olmak için yaptıkları, gerçekten heyecan vericidir.

Umutları ezmek ve kalp kırmak için bilinen bir şehir. Günümüz Los Angeles’ında geçen bu orijinal müzikal, günlük hayat hakkında hayaletlerinizi takip etmenin neşesini ve acısını yaşatıyor.

Vizyon Tarihi: 30 Aralık 2016 (Türkiye)
Yapım: USA | Hong Kong
Tür: Komedi, Drama, Müzik
Süre: 128 Dakika
Yönetmen: Damien Chazelle
Başrol Oyuncuları: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt
Senaryosu: Damien Chazelle
Puan: 8,1

Aşıklar Şehri Filmi Fragmanı:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.