L’arnacoeur – Gönül Avcısı (2010)

Herkese selamlar. Yine bir film önerisi ile karşınızdayım. Hollywood’un romantik komedi türündeki filmlerinden bezip, farklı ülke filmlerine yönelmek isteyenlere önermiş olduğum bir filmdir. Film Fransız yapımıdır. Başrolde pek çok kimsenin tanımadığı Romain Duris oynamaktadır. Bu filmden sonra tıpkı bendeki gibi tanıma ve öğrenme merakını uyandıracak bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Filmin konusu adından da anlaşılacağı gibi – bizim tabirimizle- fırlamalık üzerine kuruludur. Başrol karakterin kendi ekibini kurduğu bir gönül avı ekibi vardır. Bu ekip, para karşılığında evli olan çiftlerin ilişkilerini yoluna sokmak, veyahut da ilişkilerini bitirmek isteyen kişiye yardımcı olmaktadır. Ta ki karşısına yeni bir iş gelene dek.

Filmde, romantik komedinin günümüzdeki değişimi çerçevesinde aksiyon sahneleri yer yer görülmektedir ve bu da filmi ayrıca keyifli kılmaktadır. Bol komedi, bol eğlence arayanlar kesinlikle doğru filme bakmaktadırlar. Keyifli ve neşeli seyirler.

İzleyenler, izlemeyenlere duyursun :)

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: The Great Hypnotist - Tedavi (2014)

Tweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Yorumlar

  1. Ahmet

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.