Monsters, Inc. – Sevimli Canavarlar 3D 2001

Sevimli Canavarlar 3D Filminin Özeti:

Orada, canavarların yaşadığı gökkuşağının altında bir yerlerde bir dünya var. Günlük yaşamlarını sürdürdükleri genişleyen şehir, Monstropolis (ortalama insan çocuğunun örtünün altında sürünmesini sağlayacak her türden çarpık yaratıklar tarafından doldurulan geniş, hareketli bir yer) olarak adlandırılır.

Monstropolis’teki enerji alışılmadık bir kaynaktan geliyor, çocukların çığlıkları. Mega-corporation Monsters, Inc için çalışanlar, gizemli kapıardan dünyadaki insan çocuklarının yatak odasına giriyor, korkutuyorlar, çığlıklardaki enerjiyi yakalar ve Monstropolis’teki enerjiye dönüştürürler. Ancak, çocukları korkutmak zorlaştığından, Monstropolis bir “çığlık sıkıntısı” ile karşı karşıyadır.

Monsters, Inc.’deki en başarılı çığlık takımı, Sulley Sullivan (John Goodman’ın sesi) ve Mike Wazowski (Billy Crystal) ‘den oluşur. Gerçekten nazik bir dev olan Sulley korkunç biridir; Mike, kararsız ortağıdır. Birlikte, tüm zamanlı çığlık rekoruna yaklaşıyorlar. Onların yalnız mücadeleci Randall Boggs’dur (Steve Buscemi), onlardan geçmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir.

Bir gece, saatler sonra Randall, diğer tarafa yetkisiz yolculuklar yaparak hile yapmaya karar verir. Sulley yanlışlıkla bunu keşfeder. Randall’ın girdiği bir kapıyı açtığında bir felaket oluşur – küçük bir kız, Boo (Mary Gibbs), canavarların dünyasına geçiş yapar. Aniden, canavar toplumda en büyük korku meydana geldi. Dünya’dan bir çocuk Monastropolis’e girdi. Sulley ve Mike kızı saklamaya çalışırken Kaos hüküm sürer,

İMDB:8,1/10


Vizyon Tarihi: 19 Nisan 2002
Süre: 1s 32dk
Yönetmen: Pete Docter
Başrol Oyuncuları: John Goodman, Billy Crystal, Steve Buscemi
Tür: Animasyon , Komedi, Aile
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Sevimli Canavarlar Filmi Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.