Prime – Aşk Terapisi (2005)

Prime Filminin Özet ve Detayları:

Ben Young’ın yazıp yönettiği “Prime”, New York’ta sofistike bir hayat yaşayan 37 yaşındaki Rafi Gardet’in (Uma Thurman) yolculuğunu anlatıyor.

Rafi yeni başlamış ve terapisti Lisa Metzger (Meryl Streep) yardımıyla hayatını düzene koymaya çalışıyor. Boşanma karşısında olumlu bir yaklaşım olarak Rafi, dokuz yıllık ilişkisinden sonra ihmal ettiği özgürlüğünü yeniden tatmanın mükemmel bir karar olacağını düşünür.

Bununla birlikte, Rafi David ile karşılaştığında, ancak her şey değişir, küçük bir problemi olan çok ilginç bir adam. David 23 yaşında ve Rafi ile arasındaki yaş farkı, örneğin kendisi için aynı şeyleri yapmak istemeyebilecek bir adama, örneğin çocuklar gibi davranması gerekip gerekmediği sorusunu gündeme getiriyor.

Her şey kendi içinde zaten karmaşık değilmiş gibi Lisa Metzger hastasının gizemli aşığının kendi çocuğu olduğunu çok geçmez keşfeder, her şey kötüleşir.

Prime “Aşk Terapisi” tipik bir romantik komedi değildir. Film gerçek durumlarla, gerçek çatışmalarla ilgileniyor ve gerçekçi bir sonuca sahip.

Vizyon Tarihi: 28 Ekim 2005 (ABD)
Yapım: ABD
Tür: Komedi, Drama, Romantik
Süre: 105 Dakika
Yönetmen: Ben Younger
Başrol Oyuncuları: Uma Thurman, Meryl Streep, Bryan Greenberg
Senaryosu: Ben Younger
Puan: 6,2

Prime Film Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.