Pro Plan Sterilised Tavuklu ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması

(+1)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Pro Plan Sterilised Tavuklu ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kediler bu döneme girdiğinde beslenmesi için doğru karar almak sağlı açısından önemlidir. Sık karşılaşılan sağlık sorunlarından biri idrar yollarında oluşan taşlardır. Kilo almaya yatkınlık ise kısırlaştırmanın sebep olduğu diğer bir sağlık sorunudur. Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilen Pro Plan Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması sayesinde tüm sorunları aşılabilir ve kedilerin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi sağlanabilir. Bu mamanın en büyük özelliği kolay sindirilmesi ve düşük kalorili olmasıdır. Protein, yağ ve karbonhidrat oranı dikkatle ayarlanan bu mama kısırlaştırılmış kedilerin enerji seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır. Kedinizin yaşına ve ağırlığına uygun beslenme tablosunu ürünün ambalajı üzerinde tavsiye edilen şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sağlıklı Kedi Mamaları

Eğer ilk defa kedi sahibi olduysanız sizin de aklınızda öncelikle ona en uygun mamanın hangisi olduğu sorusu vardır. Konu beslenme olduğunda kediler ne biz insanlara ne de diğer hayvanlara benzerler. Kedilerin sağlıklı olması bir iyi beslenmeye ihtiyacı vardır ve besin konusunda hiç esnek değillerdir. Kediler etobur hayvanlar olduğu için protein ve yağ oranı yüksek olan mamalara ihtiyaç duyarlar. Kedi mamaları seçimi yapılırken kedinin durumuna göre alınmalıdır. Yavru, yetişkin, yaşlı, light, kısırlaştırılmış ve özel ırk kedilere göre ayrı ayrı mama üretimi yapılmaktadır. Kedilerin eğitimine katkı sağlamak için ödül mamaları ve sindirimine yardımcı olmak için konserve mama çeşitleri de bulunmaktadır.

Mutlu Kediler İçin Pro Plan Kedi Maması

Pro Plan kedi maması yavru kedilerden yetişkin kedilere kadar her yaş grubuna uygun lezzetli kedi mamaları üretmektedir. Ayrıca Pro Plan marka mamalarda hasta, yaşlı, kısır ve obez kediler için de sağlıklı mama çeşitleri bulunmaktadır. Oldukça yüksek protein oranına sahip olan bu mama kolay sindirilebilen bir yapıya sahiptir. Yüksek protein oranı kas sisteminin gelişmesini ve içerdiği kalsiyum ise kemik sisteminin sağlıklı gelişimini destekler. İçerdiği vitamin ve mineraller tam ve dengeli bir beslenme için uygun miktarda eklenmiştir. Ayrıca hassas deri ve tüy yumağı problemine karşı üretilen mama kedilerinizin yuttuğu tüyleri kolayca sindirim sitemi yoluyla dışarı atmasına yardımcı olur. İçeriğindeki omega-3 ve omega-6 deri sağlığını destekler.

Şuna da göz atabilirsiniz: En Kolay Film İndirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Themes