Recep İvedik 5 İzle Sansürsüz Tek Parça Full Hd

(-5)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone

Başlıkta verdiğimiz gibi Recep ivedik sansürsüz izle ile bizlerle olmuştur. İlk filmi 2008 yılında bizlerle olmuştur Recep ivedik 5 karakteri bir dönem yaptığı programlarda kısa skeçler ile yer akmaktaydı bunu film sektörüne çevirdi ilk film serisi yaklaşık 21 milyon izleyici kitlesine sahip olmuştur. Seri genel anlamda 165 milyona yakın hasılat elde etmiştir.

Konusu Nedir?

Şahan Gökbakar Recep ivedik 5 ile önceki gibi seyirciyi güldürmek adına ve kimseyi incitmek rencide etmek olmadığını belirtmiştir. Fragmanı çıktığı andan itibaren 25 milyon izlemeye ulaşmış ve sosyal medya hesabından paylaştığı bizi rekor sayısı bizi güldürmüştü özellikle filmde yer alan fragman sayısı 3000 kişi olmaktadır ve Recep ivedik 200 gerçek sporcuyu kadrosuna alarak film senaryosunu tamamlamıştır. Bu Sporcular Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara yurt dışında gerçekleştirilen seçmeler sonucu belirlenmiştir. Bu filmde dikkat çeken en önemli husus Recep ivedik 5 izle resmen Güngören sporlu olması dikkatleri üzerine toplamıştır. Filminden şuan çıkarılan Azeri boksör ile kapışması Recep ivedik karakterini bozmamak adına gelen tepkiler üzerine kaldırıldığını duyurmuştu. Bazı söylentiler göre Recep ivedik serisinin sonu olacağı dedikodular arasında girmiştir. Filmin çekimleri İstanbul, Antalya, Üsküp’te gerçekleştirilmiştir.

Film ülkemizde tüm zamanların en büyük rekorunu kırmayı başarmış ve verilere göre 1 milyon 890 bin 410 kişi izlemiştir. Filmin Senaryosu Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar kardeşler tarafından yazılmıştır. Özellikle şu konuda Milli takım vurgusunu yapan Recep ivedik bu konuda dikkatleri ve samimi ilgisini üzerine çekmiştir Recep ivedik izle galasında çok konuşuldu gala günü ünlülerin yorumları olumlu olmuştu ve Dikkat çeken bir ayrıntıda filmden ne kadar kazandığı değil Youtube’den kazandığı para ilk dikkat çeken sorulardan bir tanesi konumuna gelmiştir.

Şuna da göz atabilirsiniz: En İdeal Sohbet Chat Odaları Adresiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Themes