Şansımı Seveyim (2017)

Şansımı Seveyim Filminin Özeti:

Sosyal Medya üzerinden paylaşımları ile meşhur olan Türk senarist ve oyuncu Cem Gelinoğlu’nun 3. filmi, Ali Kundilli ve Ali Kundilli 2 filmlerini yazıp başrol oynamıştır.

Filmin hikayesi talihsizlikleri ile kendine ve çevresine felaketler yaratan Sebahattin’in (Cem Gelinoğlu) hikayesi. Yaşadığı mahalleye tekrar dönen Sebahattin halkın tepkisi ile karşılaşır, onu gören geldiğini bilen herkes savunma moduna geçer.

Öyleki kendine göre iyilik yapmaya çalışsada olayın sonu felaketlerle sonuçlanıyor ve bu üzerindeki şansızlığı aşmanın yolunu arar. Üzerinde birinin ahı olduğunu düşünür ve geşmişinde her kime kötülüğü dokunduysa onları bulup helalleşmek isteemktedir.

Bir gün panayırda gördüğü Yaprak’a (Zeynep Tuğçe Bayat) aşık olan Sebahattin Yaprak’ın peşinden koşmaya başlar. Yaprak Sebahattin ısrarlı oluşuna bakarak ona bir şans verir. Ancak Yaprak’ın abisi Durmuş Sebahattin’in geçmişte felaketinden nasibini almıştır ve ondan nefret etmektedir.

Yaprak’ın bu ilişki için Sebahattin’den abisinin onayını alması gerekecektir. Sebahattin’în en zorlu görevi burda başlamaktadır bu hiçde kolay gözükmüyor.


Vizyon Tarihi: 25 Ağustos 2017
Yapım: Türkiye-2017
Tür: Komedi, ,
Süre:  92 Dk
Yönetmen: Ender Mıhlar
Başrol Oyuncuları: Cem Gelinoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Gökhan Kıraç
Senaryosu: Ferhat Ergün,
Puan: 7.6

Şansımı Seveyim Filmi Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.