The Descent – Cehenneme Bir Adım (2005)

Cehenneme Bir Adım Filminin Özet ve Detayları:

Bir grup genç kadın bir mağara keşfetmeye karar verir. Her ne kadar profesyonel olamsalarda, tek başına yapabilecekleri bu alanda iyi bilgiye sahipler. Tek sorun, mağarada başkasının olmasını beklemiyorlardı.

Sarah kocasını ve kızını bir araba kazasında kaybeder, ancak hayatta kalır. Bir yıl sonra, arkadaşları Beth, Rebecca, Sam ve Holly, Juno önderliğinde onu dağlarda derin bir mağara keşfetmeye davet ediyor.

Gençlik grupları mağaralarda dağlarda serüven kurmaya karar verirken, bir kayaların tek girişi kapatmasıyla sorunlar çabucak başlar. Bu mağaraların keşfedilmediğini ve kimsenin onları kurtaramadığını keşfettikleri için tek bir çözüm kaldı: başka bir çıkış yolu bulmaya çalışmak

Ama en kötüsü henüz gelmedi. Bu mağaralarda, onları tehlikeye atacak bir şeyler var: Işıktan gizlenen ve karanlıkta mükemmel hareket eden bir grup canavar yaratık.

Kızlar av olacaklarının farkına vardığında, ilk iç güdülerine geri dönmek ve hayatta kalabilmek için acımasız bir şekilde savaşmak zorunda kalıyorlar.

Geride kalan tek şey birbirlerine bağlılık, fakat eski yaralar keşfedildiğinde ve tehlike orada yanı başlarında olmasına rağmen bir birbirleri arasında çatlaklar meydana gelir.


Vizyon Tarihi: 21 Nisan 2006
Yapım: İngiltere
Tür: Macera, Korku, Gerilim
Süre: 99 Dakika
Yönetmen: Neil Marshall
Başrol Oyuncuları: Shauna Macdonald, Natalie Mendoza, Alex Reid
Senaryosu: Neil Marshall
Puan: 7,2

Cehenneme Bir Adım Film Fragmanı

Yorumlar

  1. filmsever

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.