The Gambler – Kumarbaz (2014)

Merhabalar sevgili Film-Onerileri.com takipçileri…

Bu benim ilk yazım ve ilk yazımda izledikten sonra duvara boş boş baktığım kumarbaz filmini sizlere önereceğim. Filmin baş rolünde Mark Wahlber, Jim Bennett karakteriyle filmde yer alıyor. Film 1974’deki Kumarbaz filminin günümüz versiyonudur.

Film hakkında yorumuma gelecek olursak öncelikle Mark Wahlber çok iyi bir oyunculuk çıkarmış belki onun yerinde başkası oynasa böyle keyif almazdım herhalde diye düşünüyorum, film akıcı ve kaliteli diyebilirim. IMDB puanı düşük olsa da ben çok beğendim ve de öneriyorum.

Konusuna geçecek olursak; Jim Bennett hiçbirşeyi umursamayan biridir. Üniversitede profesördür. Okulunda saygı duyulan bir öğretmendir; ancak kimse onun kumarbaz olduğunu bilmemektedir. Borç batağında olan bir adamdır. Bunun nedeni filmin isminden de anlayacağımız üzere kumara olan bağlılığıdır. Bu bağlılık kumar borçlarını ödemek için bile ona kumar oynatır; ancak buda çözüm olmaz. Bu işten kurtulmak için aradığı çözüm yolları ve bu çözüm yolları sonucu başından geçen olaylar, sizi filme bağlayacak.

Kesinlikle izleyin, iyi seyirler…

Kumarbaz (2014) Filmin Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.