The Hangover Part II – Felekten Bir Gece Daha (2011)

Felekten Bir Gece Daha Filminin Özet ve Detayları:

İlk filmin başarısı ile (35 milyon dolar bütce ile dünya çapında yaklaşık 470 milyon dolar kazandı), bir devam filmi için beklenenden fazla bir hasılat elde etti. Bununla birlikte, iki filmin yönetmeni Todd Philips’in temelde ilk filmi yeniden düzenlemesini gibi gözüküyor.

İlk Hangover, dört arkadaşının maceralarını gösterdi; Las Vegas’taki bekarlığa veda partisinde, bir otel odasında, düğünden hemen önce ve damat olmadan uyanırlar. İkinci film de aynı önermeden geliyor, ancak Las Vegas’ın yerine Bangkok, Tayland’ a sahibiz.

İlk filmde oduğu gibi, Phil ( Bradley Cooper ), Stu ( Ed Helms ), Alan ( Zach Galifianakis ) ve Doug ( Justin Bartha ) bir düğün arifesinde yolculuk. Tören Tayland’da lüks bir tatil beldesinde olacak, dünyanın en egzotik turizm şehirlerinden Bangkok.

Doug’un felaket bekarlığa veda partisinden sonra Stu düğününde herhangibi bir aksilik olmasını istemediği için brunch tarzı bir toplantı seçti: çok sessiz, krep ve kahve,alkol yok. Bununla birlikte, işler planlandığı gibi gitmez.

Bir anlamda İlk filmin fotokopisi olduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen 2. Bölüm ” bazı harika anlar ve gerçekten eğlenceli sahneleri içerisinde barındırır.

Vizyon Tarihi: 3 Haziran 2011
Yapım: ABD
Tür: Komedi, Gizem
Süre: 102 Dakika
Yönetmen: Todd Phillips
Başrol Oyuncuları: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms
Senaryosu: Craig Mazin, Scot Armstrong
Puan: 6,5

Felekten Bir Gece Daha Film Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.