The Villainess (2017)

The Villainess Filminin Özeti:

Babası çocukken gözlerinin önünde öldürüldüğünden Sook-hee gangsterler tarafından yetenekli bir savaşçı ve acımasız bir katil olarak yetiştirildi. Patronu ile evlenir ancak balayında öldürüldüğünde, intikam almak için cesur bir mücadeleye girişir.

Nefes kesici açılış sahnesinde, rakip çeteye ölümler getiren zararlar veriyor. Sook-hee intikamı ilk turda kazansa da şimdi bir tutsak.

Şef Kwon (Kim Seo-hyung) onu bir anlaşma yaparak iyi bir şekilde kullanmaya karar verdiği gizli bir hükümet eğitim alanına götürüldü: Kore İstihbarat Dairesi için 10 yıl çalışırsa, onun hayatını özgürce geçirmesine izin verilecektir. Hamile olması, muhtemelen bu kararı kabul etmesine neden oluyor.

Tek yeteneği oyunculuk gibi görünüyor, bu yüzden tiyatro oyuncusu ve bebeği ile yaşamak için mütevazi bir dairede yeni bir kimlik kazanıyor.

27 yaşında yeni kimliği ile Chae Yeon-soo olarak başladığı yeni hayattan kısa süre sonra yaşamının büyük bölümünde katil olarak geçiren birinin yeni hayatının kolay olmayacağını fark etmeye başlar.

Karanlık geçmişinden iki kişinin aniden yeni hayatında karşısına çıktığında kaçınılmaz olarak geçmişi Sook-Hee’yi yakalayacak. Geçmiş sırları, her şeyi mahvediyor ve şimdi, öfkeli ve intikam almak istiyor.


Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2017 (Güney Kore)
Yapım: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Süre: 129 Dk
Yönetmen: Byung-gil Jung
Başrol Oyuncuları: Ok-bin Kim, Ha-kyun Shin, Jun Sung
Senaryosu: Byeong-sik Jung, Byung-gil Jung
Puan: 6,7

The Villainess Filmi Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.