Tutku Oyunları – Little Children (2006)

Anlatmaya nasıl başlasam, önce neyi anlatsam, neyi nasıl bağlasam, yazıp yazıp silmeye nerede dur desem de konuya girsem bocalamaları içinde çok beğenip  yazıya dökemediğim bir filmi, sizler değerli takipçilerimiz ve harika Film Önerileri Ekibi ile paylaşmak istiyorum.

Başrollerini Kate Winslet ve Patrick Wilson paylaşmaktadır. Çalışmayan ve bir kızı olan Sarah ile bir oğlu olan ev erkeği Brad’in yollarının bir parkta kesişmesi ile hikaye başlamaktadır. Filmin birden fazla hayata dokunmasıyla başta olaylar gayet yavaş gelişmekte. Daha sonra bu hayatların bir gecede bağlanması ve sonucunda filmdeki karakterlerin ‘Doonngg’ sesi ile beraber gözlerini gerçeklere açmasıdır.

Bu filmin bende uyandırdığı fikir ”İnsan mevcut hayatından sıkılıp yeni bir arayış içine girebilir; ama bulduğu çözümde bir şeyler yolunda gitmediği ya da umulduğu gibi olmadığı takdirde, korkuyla yüzleştiği anda döneceği ilk şey her zaman bir önceki olacaktır.”

Beğenmeniz dileğimle..

FRAGMAN

Şuna da göz atabilirsiniz: The Wedding Ringer - Çılgın Düğün (2015)

Tweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.