Remember the Titans – Unutulmaz Titanlar (2000)

Unutulmaz Titanlar Filminin Özet ve Detayları:

1971 yılında bir beyaz, bir siyah – iki lise birleştirildi. Bu, iki futbol takımını bir araya getirmek demektir. Bu adamların sadece birbirlerine hoşgörülü olmaları yeterlideğil. Birlikte oynamak zorundalar. ‘’Titanlar , bölgedeki okulların birleşmesini takiben bir lise futbol takımının gerçek öyküsüne dayandığını unutmayın ‘’.

Denzel Washington, Titans’ın baş antrenörü olmak için şehir dışından getirilen Coach Boone oynuyor. Bu, okulun şu anki antrenörü Bill Yoast’a darbe, işini kaybetmeye layık olmayan nazik, saygıdeğer bir kişi.

Sonunda Boone ve Yoast, okulun takımını birlikte yönetmeye karar vermesi gereklilğini, takımın birlikte oynamaya karar vermesi durumunda olduğu gibi karar verirler. Yoast Boone altında ardımcı koçu olarak bir görev alır ve birlikte çalışma ilişkisi içine girerler. . Bu konunun çözülmesi sadece bir başlangıç, çünkü çoğunlukla diğer ırkın üyeleri birlikte oynama fikrinden hoşlanmayan oyuncular var.
Sonra okulun geri kalanı ve toplumun büyük bölümü var.

DENZEL WASHINGTON, entegrasyon adına beyaz, lise futbol antrenörününün yerine getirilen siyah bir antrenör olarak. Beyaz oyuncularından bazıları ve toplumdaki diğer oyuncuların ırkçı yorumları, tutumları ve eylemleri ile uğraşmak zorunda kalmadan, kazanmak için gereken engellerin üstesinden gelebilecek, birleşik bir takım siyah-beyaz oyuncu yaratmaya çalışıyor.

İMDB: 7,8/10


Vizyon Tarihi: 2 Mart 2001
Süre: 1s 54dk
Yönetmen: Boaz Yakin
Başrol Oyuncuları: Gregory Alan Williams, Denzel Washington, Will Patton
Tür: Dram, Tarihi,Biyografi
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Unutulmaz Titanlar Filmi Faragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.