Allegiant – Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 (2016)

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Filminin Özet ve Detayları:

Daha önce çekilen filmleri gişede rekor üstüne rekor kıran Uyumsuz serisinin 3.filmi olan Yandaş  macera ve futuristik filmleri sevenler için biçilmiş kaftan. Tüm aksiyon öğelerini içinde barındıran ve hızlı akışı ile izleyiciyi kendisine bağlayan Yandaş heyecanının hiç aralıksız şekilde sürdüğü ve nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlayamayacağınız kadar iyi vakit geçirmenizi sağlayacak bir film.

Kahramanları daha önce tüm hayatları boyunca dışarı bir adım bile atmadıkları Şikago şehrinin duvarlarını aşarak, geri kalan dünyada hüküm süren büyük savaşın içine atlamaları ile başlayan film sırasında kim iyi kim kötü, kim dost kim düşman her an değişiyor. Çok güçlü bilgisayar teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen efektleri sayesinde gerçeklik olduğu çok üst seviyede hissedilen filmi izlerken adeta siz e kahramanlar ile birlikte duvara tırmandığınızı, gelen ve son anda seken merminin yanınızdan geçtiğini hissedebiliyorsunuz.

Gün geçtikçe gelişen teknoloji sayesinde bu aşırı gerçekçiliği yakalayabilen film endüstrisi Yandaş  filmi ile adeta büyük bir şova imza atıyor ve izleyiciyi yepyeni bir gerçeklik algısı ile tanıştırmayı başarıyor. Özellikle arkadaşlarınızla beraber izlemenizi tavsiye ettiğimiz bu muhteşem aksiyon filmi aynı zamanda içinde geleceğe dair çok fazla ipucu da barındırıyor. Tıpkı Matrix serisi gibi zihinsel bir çok manipülasyon gerçekleştiren filmin aralıksız süren aksiyon sahneleri arasına ustaca serpiştirilmiş felsefik mesajlar da dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmıyor.

Son olarak seriyi henüz izlememiş olsanız da Yandaş  size geçmiş filmlere göndermeler yapmayı da ihmal etmeden dopdolu bir seyir keyfi vaad ediyor.


Vizyon Tarihi: 11 Mart 2016
Süre: 2s 0dk
Yönetmen: Robert Schwentke
Başrol Oyuncuları: Shailene Woodley, Theo James, Jeff Daniels
Tür: Bilimkurgu, Macera, Aksiyon
Dağıtımcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 Filmin Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.