Van Helsing 2004

Van Helsing Filminin Özet ve Detayları:

Aksiyon / Macera: Efsanevi fakat yanlış anlaşılan her şeyin doğaüstü katilleri, kurtadamlar, vampirler ve Kont Dracula ile savaşmak için Transilvanya’ya gider.

19. yüzyılda ve Gabriel Van Helsing (HUGH JACKMAN) yanlış anlaşılan bir yalnız. Geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyor, gizli bir organizasyon tarafından, doğaüstü olan her şeye savaşarak ve / veya öldürerek insanlığı korumak için çalışıyor. Bay Hyde (ROBBIE COLTRANE) ile zor bir karşılaşmanın ardından Transilvanya’ya gönderildi.

Yüzyıllardır gizli organizasyon için çalışan Valerious ailenin sadece Anna (KATE BECKINSALE) ve Velkan (WILL KEMP) kardeşlerine düştüğü ve yerel vampirlerle savaşada yardıma ihtiyacı var gibi görünüyor.

Kont Vladislaus Drakula (RICHARD ROXBURGH) başkanının Victor Frankenstein (SAMUEL WEST) ve yardımcısı Igor (KEVIN J O’CONNOR) ile hayatlarını geri getirme konusuyla gizlice çalıştığını bir çalışma. Köylüler tarafından başlatılan bir ateşle yok olan Drakula Frankenstein’ın Canavarı (SHULER HENSLEY) için devam eden deneylerinin anahtarı olduğuna inanan bir serseri oldu.

Van Helsing, silah uzmanı Carl (DAVID WENHAM) ile birlikte bir saha adamı olmadığını belirten bir rahibe eşlik ediyor ve Transilvanya’ya geldi ve görevini yerine getirmek için derhal harekete geçti.
Van Helsing, Kurtadam tarafından ısırılan Velkan’ı kurtarmak için Anna’yla bir araya geldiğinde, Drakula’nın ve kıskanç uçan arkadaşları Aleera (ELENA ANAYA), Verona (SILVIA) gibi üç yaratıkla uğraşması gerekiyor.

Yazar yönetmen Stephen Sommers , çeşitli korku filmlerinden hikaye ve hikayeleri bir araya getirir.

İMDB:6,1/10


Vizyon Tarihi: 7 Mayıs 2004
Süre: 2s 10dk
Yönetmen: Stephen Sommers
Başrol Oyuncuları: Hugh Jackman, Kate Beckinsale, Richard Roxburgh
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Van Helsing Filmi Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.